به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب اردیبهشت 1395
 
 
اجرای ورزش زورخانه ای در المپیاد ورزشی بوستان
نظرات |

تیم ورزش زورخانه ای هیأت پهلوانی و زورخانه ای بخش بوستان در المپیاد ورزشی مدارس به اجرای ورزش ولایی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در المپیاد ورزش مدارس بخش بوستان كه در آموزشگاه حضرت موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد تیم ورزش زورخانه ای هیأت بوستان با میانداری بهمن رزاق زاده رئیس هیأت، به اجرای ورزش پرداخت و مورد تشویق جمع حاضر قرار گرفت.

این مراسم كه با حضور مسئولین آ«وزش و پرورش ، شورای شهر بخش بوستان برگزار شد.

همچنین در پایان این المپیاد ورزشی از زحمات تیم ورزش زورخانه ای بخش بوستان با اهدای هدایایی تقدیر شد.مرتبط با : اخبار هیأت شهرستانهای استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
زمان : 10:50 ق.ظ
دكتر احمدی:حاصل همه تلاش ها در عرصه مدیریتی باید به روابط عمومی كارآمد برسد
نظرات |


مشاور وزیر و معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی وزارت ورزش و جوانان تاكید كرد: حاصل جمع همه تلاش ها در عرصه مدیریتی، بایستی به روابط عمومی كارآمد برسد.
دكتر عبدالحمید احمدی در جریان پنجمین مراسم تجلیل از روابط عمومی برتر هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران، ضمن تقدیر از تلاش های گرشاسبی و پیام نظر به خاطر برپایی هر ساله این مراسم به مناسبت هفته روابط عمومی، افزود: در موضوع اجتماعی مثل ورزش كه مخاطبان پرشماری دارد و باید بتواند به این مخاطبان پاسخ های منطقی و به هنگام بدهد و طبعاً در همه سازمان ها و ادارات ورزشی و فدراسیون ها و باشگاه ها، روابط عمومی یك بخش مهم و پراهمیت است.
وی با اشاره به این مهم كه میزان كارآمدی روابط عمومی ها در پاسخگویی مسئولیت ها و مخاطبان حائز اهمیت است، ادامه داد: روابط عمومی كارآمد، به درون سازمان ها، كاركنان و حوزه های تخصصی سازمان توجه می كند و این كه وضعیت عمومی سازمان چگونه است تا بتواند در حد مطلوب پاسخگوی جامعه باشد.
دكتر احمدی گفت: روابط عمومی كارآمد باید مشاوری دقیق و امین برای مدیریت بالای دست خود باشد، چرا كه مدیریت ها درگیر مسایل كلان هستند و باید مشورت ها را دریافت كنند، آن هم مشاوره های تخصصی که برای مدیران بسیار مهم است. بدیهی است كه یك مشاور، نمی تواند مشاور مطلعی نباشد و باید از شناخت، آگاهی، مطالعه و بینش كافی در حوزه سازمان خود برخوردار باشد. این اتفاق كمك خواهد كرد تا مدیران از مسائل درون و بیرون سازمان خود از طریق روابط عمومی ها آگاهی یابند و در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها از آن بهره ببرند.
وی تصریح كرد: درعرصه روابط عمومی، گاهی انفعال است تا فعالیت، در حالی كه روابط عمومی ها می توانند پیشرو و پیشگام باشند، شرایط آینده را بررسی كنند و بهترین پیشنهادها را ارائه دهند. متاسفانه هر ازگاهی در بخشی از حوزه ها و سازمان های ورزشی، مشكلات، سوء تفاهم و گرفتاری هایی پیش می آید و ما را در وضعیت انفعال قرار می دهد كه برای یك سازمان و روابط عمومی می تواند آسیب پذیر باشد.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی وزارت ورزش و جوانان گفت: یك روابط عمومی كارآمد باید ارتباط رسانه ای مؤثر داشته باشد و در حوزه ورزش كه پر مخاطب است و فضای رسانه ای بسیار متنوع، این وظیفه باید به طور جدی مد نظر قرار گیرد. باید تلاش كرد از این فضای رسانه ای متنوع با گستردگی بالا، به خوبی استفاده نمود و از این فرصت، یك مسیر خوب برای سازمان مربوطه ایجاد كرد كه این بر می گردد به برنامه ریزی، ارتباط و تعامل خوب با رسانه ها. درا ین بین به لحاظ ساختاری و منابع انسانی و پشتیبانی، روابط عمومی ها خیلی همطراز با این فضای متنوع رسانه ای نیستند، باید بیشتر كار كنیم و شرایطی را ایجاد نمائیم تا مدیران ورزشی از این فرصت رسانه ای بیشتر بهره ببرند.
وی افزود: رسانه ها حق دارند با نگاه دقیق و نقادانه به ورزش نگاه كنند و این حق آنها باید محترم شمرده شود. فضای نقد رسانه ای فرصت خوبی را دراختیار بخش های مدیریتی ورزش قرار می دهد و باید تلاش كنیم از این فرصت استفاده كرده و كمبودها را با بررسی كارشناسی برطرف نمائیم.
گفتنی است در این مراسم از روابط عمومی برتر حوزه ها، هیئت ها و ادارات ورزش و جوانان در سال94 با اهداء لوح تقدیر شد و با نظر مساعد دفتر محیط زیست وتوسعه پایدار وزارت، روابط عمومی های ورزش تهران به عنوان رابطان محیط زیست معرفی شدند و نماد سمیرغ برای روابط عمومی ها انتخاب گردید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
زمان : 10:22 ق.ظ
ناظمی: در سال پایانی دولت و سال المپیك باید گزارش شفاف وامید بخش ارائه دهیم
نظرات |


رئیس مركز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان تاكید كرد: در حوزه رسانه و ارتباط جمعی، مدیران ما نیازمند به آموزش دارند و باید بدنبال هدف های بزرگتر بود و برای مردم كار كرد.
در پنجمین مراسم تجلیل از روابط عمومی برتر هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران كه امروز در سالن آمفی تئاتر اداره كل برگزار شد، مازیار ناظمی گفت: كار روابط عمومی ها، كار پر حوصله و خارج از زمان است و توقعات از آن بالاست. در توفیقات سهم كمتری دارد، اما در ناكامی ها پررنگ دیده می شود و در واقع سنگ صبور مدیران است.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید امروزه در مدیریت اخبار از امكانات رسانه ای چون صدا و سیما، خبرگزاری ها، سایت ها و كانال های اجتماعی استفاده كنند. باید از شبكه های اجتماعی بهره برد و در این راستا، با علاقه مندی، موضوع آموزش را جدی بگیرید و استقبال كنید. از سوی دیگر مدیران ما هم باید بدانند كه با رسانه و حوزه روابط عمومی چگونه برخورد كنند، نحوه برخورد با مردم، داشتن تلگرام، ایمیل خصوصی و حتی كانال را جدی بگیرند تا مردم ارتباط بی واسطه تری را تجربه كنند.
ناظمی تصریح كرد: كار در روابط عمومی، آدم عاشق می خواهد. اگر این كار را دوست دارید، ادامه دهید و اگر دنبال شغل دیگری هستید، قطعاً از كار روابط عمومی خسته خواهید شد، بهتر آنست كه كار را به دیگران بسپارند، هر چند می دانم روابط عمومی های ورزش و جوانان استان تهران همه علاقه مندند و با عشق این كار را دنبال می كنند.
وی ضمن تقدیر از دكتر شجیع رئیس دفتر محیط زیست وزارت ورزش و جوانان به خاطر آنكه سیمرغ را به عنوان نماد روابط عمومی و رسانه در نظر گرفت، خاطر نشان كرد: امسال، سال پایانی دولت یازدهم است و سال آینده، انتخابات برگزار می شود و در وزارت ورزش و جوانان، سال المپیك، لذا باید آنچه را كه تا امروز انجام داده ایم در جهت روشن كردن افكار عمومی، به مردم گزارش بدهیم و از موفقیت های ورزش و دولت بگوئیم.
ناظمی همچنین ابراز امیدواری كرد كه با حضور علی عسگری از مدیران با سابقه صدا وسیما و پدر تلویزیون دیجیتال، شبكه تهران مجدداً احیا شود واین اتفاق خوب منجر به آن گردد كه همه زحمت ها به خوبی منعكس گردد، زیرا پایتختی مثل تهران با خاصیت های بین المللی، استانی و ملی، شایستگی داشتن یك شبكه تلویزیونی را دارد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
زمان : 10:21 ق.ظ
گرشاسبی: تهران باید چون عقاب طلایی در همه عرصه ها افتخارآفرینی كند
نظرات |


مشاور وزیر و مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم تجلیل از روابط عمومی برتر هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران گفت: شان تهران نماد عقاب طلایی است تا به پرواز درآید و در همه عرصه ها افتخار آفرینی كند.
حمیدرضا گرشاسبی ضمن تقدیر از پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره كل به پاس تلاش و برنامه ریزی خوب برای تعامل و جلب رضایت اصحاب رسانه و پیشكسوتان رسانه ای، افزود: همه روابط عمومی های هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان، آن قدر در سال94 خوب بودند و رقابت نزدیكی داشتند كه انتخاب برترین ها، بسیار سخت بود و از نظر من همه خوب بودند.
وی ادامه داد: هر مدیری كه بگوید امكانات و پول نیست و كمبود هست، مطمئن باشید روابط عمومی آن هم ضعیف است، چرا كه به واقع همه چیز هست و باید با تلاش و برنامه ریزی بدنبال آن بود، نه اینكه به انتظار امكانات و بودجه بمانیم كه قطعاً چنین چیزی اتفاق نمی افتد.
گرشاسبی تاكید كرد: ما با دست خالی كار را در اداره كل شروع كردیم و با همكاری عزیزانم در اداره كل و اصحاب رسانه كه تعصب خاصی به استان تهران و نه شخص دارند، ما را حمایت كردند تا جایی كه امروز هم در بخش سرانه فضاهای ورزشی و هم عناوین قهرمانی از جایگاه قابل قبولی برخورداریم، به گونه ای كه سال93 امتیاز اداره كل در ارزیابی عملكردها 1539 بود، در حالی كه تا امروز بالای20 هزار امتیاز كسب كرده ایم.
وی ضمن ارائه آماری از روند رو به رشد ورزش پایتخت در زمینه های مختلف، گفت: تهران در سال95 با این عناوینی كه كسب كرد باید در بین استان های كشور اول شود و كسب 11 سهمیه المپیك ریو و 8 سهمیه پاراالمپیك2016 تائیدی بر این مدعاست. همچنین در بخش عمرانی نیز به همت همكارانم، 12 پروژه ورزشی را در دهه فجر سال94 به بهره برداری رساندیم، 62 هزار و 806 متر مربع با هزینه 30 میلیارد تومان به سرانه فضاهای ورزشی اضافه شد و 22 میلیارد هم از طریق شهرداری ها و بیرون سیستم، آورده داشتیم.
مشاور وزیر از افتتاح پروژه های بزرگ در آینده نزدیك خبر داد و افزود: تا پایان سال 30 پروژه دیگر را به بهره برداری می رسانیم كه می توان به استادیوم های 5 هزار نفری اسلامشهر، پاكدشت و .... اشاره كرد. در این بین خیلی از پروژه ها را كه از ما گرفته و سند هم زده بودند، پس گرفتیم و 260 میلیارد تومان از امكانات و مجموعه های برباد رفته كه به نام افراد سند خورده بود، برگردانده شد و به نام اداره كل ورزش و جوانان استان تهران سند زده شد.
وی گفت: بپذیریم دراین مسئولیت ها كه با استانداردها فاصله دارد و بودجه ها كافی نیست، باید برای پیشرفت ورزش، كوچكی كرد و نه عرض اندام و بداخلاقی تا جوانان ما با ورزش قهر نكنند و به جای افتخار آفرینی، بر سفره اعتیاد ننشینند.
گفتنی است در این مراسم از روابط عمومی برتر حوزه ها، هیئت ها و ادارات ورزش و جوانان در سال94 با اهداء لوح تقدیر شد و با نظر مساعد دفتر محیط زیست وتوسعه پایدار وزارت، روابط عمومی های ورزش تهران به عنوان رابطان محیط زیست معرفی شدند و نماد سمیرغ برای روابط عمومی ها انتخاب گردید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
زمان : 10:20 ق.ظ
نظر: نباید از دگرگونی فرآیند ارتباطی عقب بمانیم
نظرات |


مشاور مدیركل و مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، در مراسم معرفی برترین روابط عمومی ها اعلام كرد: در حالی كه در گذشتهّ بحث دهكده جهانی مطرح بود، امروزه صحبت از فرد جهانی است و اگر این مهم را جدی نگیریم، قطعاً از این دگرگونی فرآیند ارتباطی عقب می مانیم.
پیام نظر ادامه داد: در ورزش تهران با همه گستردگی و مخاطبان به حقی كه دارد، سعی كردیم با تقویت شورای روابط عمومی و بنیه آموزشی، شاهد توسعه ورزش پایتخت در این بخش باشیم.
وی ضمن ارائه آماری از فعالیت های سال 94 روابط عمومی اداره كل در تولید اخبار و مقایسه آن با سال93، از برگزاری دوره های تخصصی،‌ نشست های تخصصی و افكار سنجی، فعالیت در بخش مستند سازی و كلیپ سازی گفت كه در سال گذشته افزایش چشمگیر 50 درصدی داشته و این مهم با حمایت مشاور وزیر و مدیركل و معاونان اداره كل محقق شده است.
نظر تصریح كرد: برای بررسی فرصت ها و نقاط قوت و ضعف ها، روابط عمومی ها نیازمند یك طرح جامع هستند كه خوشبختانه با حمایت ناظمی رئیس مركز رو ابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، اتفاقات خوبی افتاده كه البته كافی نیست و تهران به عنوان استان برخوردار و پایتخت كشور، طرحی را به عنوان پایلوت ارائه داده تا با این طرح جامع، معضلات و مشكلات روابط عمومی ها حل شود، طرحی كه به شعار ورزش پاك و معنوی و معرفتی كمك خواهد كرد؛ طرحی فراگیر و ملی كه در سال94 كلید خورد و با حمایت مسئولان می تواند مؤثر تر واقع گردد.
مشاور مدیركل همچنین تمام مدیران روابط عمومی هیئت ها، ادارات و حوزه های ورزش و جوانان استان تهران را به عنوان رابطین محیط زیست معرفی كرد و گفت: امیدواریم با حمایت مدیران و رسانه ها، در جهت رسیدن به چشم انداز ترسیم شده اداره كل با شعار "تدبیر در تعالی ورزش تهران، امید به تجلی ورزش كشور"، تهران به روزهای اوج وشكوه خود بازگردد.
در این مراسم با پیشنهاد دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان، نماد سیمرغ با بهره گیری از خصوصیات ویژه ای كه دارد برای روابط عمومی های ورزش تهران انتخاب و معرفی شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
زمان : 10:18 ق.ظ
معرفی برترین های روابط عمومی ورزش پایتخت-شیرازی جز برترین ها قرار گرفت
نظرات |

مراسم پنجمین دوره برترین های روابط عمومی هیأت های ورزشی،حوزه ها و ادارت ورزش و جوانان استان تهران در محل آمفی تأتر اداره كل ورزش و جوانان استان تهران و با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان،استانداری تهران، اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در مراسم معرفی برترین های روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران كه روز شنبه 25 اردیبهشت 95 در سالن آمفی تأتر اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، دكتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، مازیار ناظمی رئیس مركز روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان،مهدوی شاهرودی مشاور و مدیر روابط عمومی استانداری تهران، حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران، آقابیگ معاون امور توسعه ورزش ، زرگر رئیس گروه  ورزش قهرمانی و حرفه ای،رؤسا و مدیران روابط عمومی هیأت ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم پیام نظر مشاور مدیركل و مدیر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران ضمن خیر مقدم به حضار ، ضمن ارائه گزارش فعالیت یكساله ی روابط عمومی این اداره، از همه مسئولین روابط عمومی هیأتها،ادارات ورزش استان تشكر وقدردانی كرد و همچنین از حمایت های حمیدرضا گرشاسبی از روابط عمومی تقدیر كرد.

در ادامه مهدوی شاهرودی مشاور و مدیر روابط عمومی استانداری تهران، زندی نائب رئیس انجمن ورزشی نویسان و عكاسان ورزشی ،ناظمی رئیس مركز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، دكتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان ،حمیدرضا گرشاسبی به ایراد سخنرانی پرداختند، همچنین این مراسم بعنوان یادبود زنده یاد اینالو برگزار و كلیپی از وی پخش شد.

همچنین در بخش پایانی این مراسم از روابط عمومی های برتر هیأت ها و ادارات ورزش تهران در سال 1394  تجلیل بعمل آمد كه در این بین حسین شیرازی مدیر روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران نیز بعنوان برترین نیز معرفی شد.

لازم به ذكر است پنجمین دوره تجلیل از روابط عمومی های برتر هیأتها و حوزه ها و ادارات ورزش تهران به همت روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برنامه ریزی و اجرایی گردیده است، همچنین شیرازی  مدیر روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران پیش از این نیز بعنوان مدیر برتر روابط عمومی ورزش استان تهران در سال 93 نیز برگزیده شده بود.

عكس: عرفان شاكریمرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 25 اردیبهشت 1395
زمان : 04:49 ب.ظ
برگزاری ورزش سنتی در زورخانه شهید عراقی
نظرات |

طی هفته ورزش سنتی زورخانه ای در زورخانه شهید حاج مهدی عراقی دایر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی روزهای یكشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه ورزش سنتی در زورخانه شهید عراقی برگزار می گردد.

لازم به ذكر است روزهای یكشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه از ساعت 19 الی 21 و  روز جمعه از ساعت 10 الی 13 زورخانه شهید عراقی برای ورزشكاران ، پیشكسوتان و اهالی ورزش ولایی باز خواهد بود.مرتبط با : اطلاعیه
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 20 اردیبهشت 1395
زمان : 06:15 ب.ظ
تبریک مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به حمید سوریان
نظرات |

مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان ااستان تهران، کسب سهمیه بازیهای المپیک ریو را به حمید سوریان کشتی گیر شایسته پایتخت تبریک گفت.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/sorrian.jpeg


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از روابط عمومی  اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، حمیدرضا گرشاسبی، سخت کوشی، شهامت و پشتکار نماینده تهرانی وزن 59 کیلوگرم ایران و دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک را ستود و کسب سهمیه چهل و چهارم ورزش ایران و سهمیه یازدهم ورزش استان تهران را به نابغه کشتی ایران و جهان تبریک گفت.
وی غیرت و همت والای مرد ارزشمند کشتی ایران و جهان را مورد تقدیر قرار داد و ضمن تبریک این موفقیت به خانواده وی و همچنین به جامعه بزرگ و پرافتخار کشتی پایتخت ایران، ابراز امیدواری کرد پهلوان حمید سوریان هشتمین مدال طلای جهان و المپیک را با مدال زرین المپیک 2016 ریو به کلکسیون افتخارات خود بیفزاید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395
زمان : 10:35 ق.ظ
برگزاری جشن مبعث حضرت رسول در زورخانه جوانمردان کن
نظرات |

مراسم جشن مبعث حضرت رسول(ص) در زورخانه جوانمردان كن با حضور مسئولین و با شكوه برگزار شد.

http://www.dalirestan.ir/DeskTopModules/News/showimage.aspx?type=1&t=y&R=true&W=800&h=800&id=7970

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در این مراسم باشكوه كه به مناسبت مبعث حضرت رسول اكرم(ص) در زورخانه جوانمردان كن برگزار شد،علی دادگر (سرپرست فدراسیون)، دکتر حسن غفوری فرد، امیر مهدی شیرگیر، علی اسدی دولابی (رییس هیأت استان تهران)، دکتر آرون (معاون آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران)، مهندس کاظم هاشم آبادی، محمد خادم، علی نوری، عباس قنبری (مسوول امور استانهای فدراسیون و نائب رئیس هیأت استان تهران)، منوچهر عطاءالهی (رییس هیئت مدیره موسسه پیشکسوتان)، پهلوان آرش مردانی، پیشکسوتان، قهرمانان و مردم علاقمند به ترویج فرهنگ پهلوانی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم تیم جوانان این زورخانه با میانداری علی جلیجو و نوای مرشد مهدی تمولی و محمدرضا سبکی به اجرای آیین های پهلوانی و زورخانه ای پرداختند که مورد استقبال و تشویق بسیار از سوی مدعوین قرار گرفت.

در ادامه علی دادگر با همراهی برادر شهیدان عسگری به پاس خدمات امیر مهدی شیر گیر در مدت مسوولیت خود در سالهای 1363 تا 1370 به عنوان رییس فدراسیون ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی، اقدام به تقدیم طاق شال کسوت و نماد پهلوانی حماسه جوانمردانه پوریای ولی نمود.

بنابراین گزارش تقدیم طاق شال کسوت و نماد پهلوانی حماسه جوانمردانه پوریای ولی به دکتر حسن غفوری فرد که از دیگر روسای فدراسیون ورزش باستانی در سال 1370 بوده است از برنامه های این جشن بزرگ بود که توسط علی دادگر صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است: با اهدای طاق شال و حلقه گل به دکتر آرون (معاون آموزش و تربیت بدنی آتش نشانی شهرداری تهران)، پهلوان آرش مرادنی، برخی از پیشکسوتان و ... به عنوان کسانی که قدم های موثری در ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه ای برداشته اند، تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است این مراسم با اجرای آیین های زورخانه ای توسط تیم منتخب پیشکسوتان این زورخانه به پایان رسید.

http://www.dalirestan.ir/DeskTopModules/News/showimage.aspx?type=1&t=y&R=true&W=800&h=800&id=8012

 

  مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت حوزه های تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395
زمان : 06:13 ب.ظ
دومین جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال 95 با حضور دكتر آقابیگ برگزار شد
نظرات |

به منظور همفكری، تبادل نظر وارائه ارزیابی مستندات روابط عمومی هیات ها، حوزه ها و ادارت ورزش و جوانان استان تهران، جلسه ای امروز سه شنبه با حضور اعضای شورای روابط عمومی ورزش تهران برگزار شد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/ravabet%20shora%5B2%5D.jpg


به گزارش روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، در این جلسه که در حضور میرزاآقابیك معاون توسعه امور ورزش اداره کل، رحیمی پور، كاظمی، موسوی، فرهادلو، شیرازی، دارا، مردانی، رضایی، شكوری، آقازاده و بهرامی برگزار گردید، پیام نظر مشاور مدیركل و مدیر روابط عمومی، ضمن ارائه گزارشی ازروند ارزیابی روابط عمومی های حوزه ها، ادارات و هیات های ورزشی گفت: تهران باید دیده شود و این كار با تلاش ویژه روابط عمومی ها و كارشناسان این حوزه امكان پذیر خواهد بود.
وی افزود: وظیفه اداره كل ایجاد شیوه مناسب و انگیزه لازم برای تحقق این مهم است كه با برگزاری پنجمین مراسم معرفی برترین ها امیدواریم در توانمند شدن روابط عمومی ها و ارتقاء سطح كیفی عملكرد آنها نتیجه خوبی حاصل شود.
نظر بر هم پوشانی بین روابط عمومی و محیط زیست تاكید و تصریح كرد: نیروهای روابط عمومی می توانند مبلغین خوبی برای محیط زیست باشند. در نظر داریم روز گرامیداشت روابط عمومی ها یك نوع تعامل جدی را در این زمینه در حوزه فعالیت روابط عمومی و محیط زیست ایجاد نمائیم.
در ادامه این نشست معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ضمن قدردانی از روابط عمومی اداره كل و مسئولان روابط عمومی درحوزه، شهرستان ها و هیئت ها گفت: ایجاد انگیزه در روابط عمومی ها، موجب ارتقاءسطح ورزش تهران می شود.
وی افزود: روابط عمومی ها جهادگر و سنگرساز بی سنگر هستند، به همین منظور در نظر داریم بیشتر از 30% درصد از شاخص ارزیابی هیات ها را به روابط عمومی هیات ها اختصاص دهیم.
میرزاآقابیك تاكید كرد: اگر هیات های ورزشی در بخش روابط عمومی فعال شوند، به نفع جامعه ورزش كشور است و می توان آمار دقیقی را در حوزه ورزش تهران به خوبی استخراج و منتشر نمائیم.
وی افزود: از تولید خبر باز نمانید، غفلت از خبر باعث دوری و دلسردی ورزشكاران خواهد شد. مجموعه هیات ها، باید به توانمندی در تولید اخبار خصوصاً اخبار قهرمانی ها برسند.
میرزاآقابیك اضافه كرد: اگر اخبار جمع و گزارش شود، دو ماه جمع بندی ورزش استان تهران با كل ایران برابری خواهد كرد.
در ادامه از اعضای شورای روابط عمومی به بیان مشكلات، نحوه ارزیابی و ارائه مستندات پرداختند و دیدگاه های خود را در مورد برنامه ریزی مراسم تجلیل از روابط عمومی های ادارات و هیات های ورزشی مطرح کردند.
گفتنی است مراسم تجلیل از روابط عمومی های حوزه ها، ادارات و هیات های ورزشی، روز 25 اردیبهشت ماه سالجاری و با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و اداره كل ، استانداری و فرمانداری تهران در سالن همایش اداره كل برگزار خواهد شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395
زمان : 10:03 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو